ВЕРУВАЛЕ ИЛИ НЕ! Таа раскина со своето момче за да биде во врска со пират, дури се омажи за него, но проблемот е што тој почина пред 300 години!

5 февруари, 2021
Screenshot_16_400x0

За нејзиниот сопруг вели дека тој е долгокосиот Хаичанин, кој загинал во брод во 1700-тите години на брегот на Ирска. Поради него, таа го напуштила момчрто со кое беше во врска.

„Да, изгледа чудно, но кога ќе излеземе оставаме празни места за нив двајца. И да им порачаме пијалоци. Џек сака рум а Метју пиво“, рече Аманда.

И како што вели, како и секоја друга двојка, кога ќе се најде со сопругот, понекогаш дури и се караат, а понекогаш завршува со секс.

Таа верува дека дошла до неговиот дух работејќи како имитаторка на капетанот Џек Спароу од Пиратите од Карибите. Дотогаш не веруваше во духовни врски и истакнува дека е разведена и дека со поранешниот сопруг има 5 деца.

Сè започна во 2015 година кога таа лежеше уморна на креветот и почувствува некакво чудно присуство. Кога сфати, како што вели, дека може да комуницира со таа енергија, се заинтересира. Врската се продлабочи особено во моментите кога тој „седеше до неа или додека таа возеше автомобил“.

Бидејќи, како што вели, никогаш немала духовно момче, започнала да пребарува на Интернет за тоа. Потоа, вели таа, сфатила дека не е единствената и дека таквиот феномен не е редок.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi