ВИДЕО: Досега ја немаме видено во вакво издание – Татјана Стојановска покажа како пее

2 февруари, 2021
та

Една од најубавите ТВ презентерки, Татјана Стојановска гостуваше во емисијата „Еден на еден“ кај Жаре каде што откри дека со сопругот Михаил знаеле често да одат на караоке шоу и таа да се фати за микрофон и да ја запее „Признавам“ од Маријана и Росана.

Татјана заедно со Жаре во емисијата запеаја дел од познатата песна, а како звучеше тоа слушнете сами во видеото:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi