ЖЕНИ, ЗАРАБОТУВАМ ПАРИ НА ВАШИТЕ МАЖИ И НЕ МИ Е ЖАЛ: “Грижете се и средувајте се, не е ни чудо што не сте доволни за нив”

19 февруари, 2021
poster

Жената која заработува големи пари од мажите има порака за своите жени!

Една „гламурозна мајка“, сепак, предупредува дека ова ќе има негативно влијание врз браковите и апелира до жените да се грижат за својот изглед – во спротивно, таа ќе ги киднапира нивните сопрузи!

Карла Белучи (38), мајка на три деца, заработува големи суми пари продавајќи голи фотографии на нејзината сметка „Само обожаватели“, а сега ги предупредува жените дека и пишуваат сè повеќе оженети мажи.

“Многу мажи кои го следат мојот канал се во брак, имам доказ. Тие редовно ми испраќаат СМС-пораки во кои ми пишуваат дека мислат на мене додека имаат секс со своите жени, не се срамат да го признаат тоа. Дури и јас бев шокирана а мене не е лесно да ме шокираат“, рече Карла.

Но, наместо да ги обвинува мажите дека сакаат нешто „од страна“, Карла смета дека тоа е вина на нивните жени.

“Тие се запоставени. Мразам да го кажам тоа затоа што и јас сум жена, но тие се напуштени веднаш штом ќе се венчаат или ќе имаат деца. Не беа такви порано, беа убави, но престануваат да се разубавуваат Затоа мажите бараат жени покрај нив за кои не ми е гајле, но јас се грижам за себе. Овие жени не треба да прават ништо драстично, да не прават операција, туку да ја мијат косата, лицето, да се средат малку, обидете се. Не е ни чудо што нивните сопрузи се плеткаат.”

Инаку, Карла е мајка на три деца и вели дека тоа не смее да биде изговор за запуштање на една жена.

“Самостојно се грижев за нив, бидејќи тие имаа помалку од седум години. И кога се разведов и останав сама со нив, сè уште имав време да ја измијам косата, да се облечам поубаво и да имам социјален живот “, тврди таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi