ИНТЕРВЈУТО КАЈ ОПРА ПАЃА ВО ВОДА, ПРИСТИГНУВА НОВА САГА МЕГАН И ХАРИ! Филмот ќе ги прикаже сите детали од животот во КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО!

25 март, 2021
2508579_screenshot-19_ls

Се уште се прераскажува интервјуто на Меган Маркл и принцот Хари што неодамна ѝ го дадоа на водителката Опра Винфри, како и реакциите на сè што кажале во емисијата.

Токму кога сите помислија дека невремето во кралското семејство се смири, сајтот „Deadline“ објави дека се подготвува нов филм за војвотката и војводата од Сасекс.

Имено, беше објавено дека на каналот „LifeTime“ ќе се емитува нов филм за Меган Маркл и принцот Хари, со наслов: „Хари и Меган: бегство од палатата“ и кој ќе открие што навистина се случило внатре во палатата, па затоа двајца одлучија да го напуштат дворецот“.

Овој филм е дел од трилогијата за војвотка и војвода. Другите два филмски наслови за продолжението на сагата за Мегзит, како што се нарекува заминувањето на славната двојка од британското кралско семејство, прочитајте: „Хари и Меган, 2018: кралска романса“ и „Хари и Меган, 2019: стануваат член на кралското семејство “, првиот го покажува почетокот на нивната врска, а другиот е насочен кон кралската венчавка.

Првиот дел беше емитуван неколку дена пред венчавката на Меган и Хари во Виндзор, во мај 2018 година, додека второто продолжение беше прикажано во мај 2019 година и претставува измислена приказна за нивните први месеци брак.

Во тек е кастинг за третиот филм, кој започнува да се снима оваа пролет, а ќе се емитува во текот на годината. Според „Deadline“, овој нов филм детално ќе ја објасни зголемената изолација и тага што Меган ја чувствуваше за време на престојот на теренот, како и разочарувањето од неа и Хари што неговото семејство не ги штити од напади на медиумите, и неговиот стравува дека неговата сопруга нема да ја доживее судбината на неговата мајка Дијана, која почина во сообраќајна несреќа во Париз во 1997 година, додека бегаше од папараците (нејзината смрт не е целосно разјаснета). Тема на филмот ќе бидат и семејни расправии меѓу Меган и Кејт, Хари и Чарлс и Хари и Вилијам.

Продуцентите во голема мерка ќе се потпрат на интервјуто прикажано во шоуто на Опра Винфри.

Кастингот за избор на актери за третиот дел следи голем интерес, во вториот дел Меган и Хари ги играа Парис Фиц Хенли и Мари Фрејзер, додека главните улоги во првиот филм им припаднаа на Тифани Смит и Чарли Филд.

Војвотката и војводата од Кембриџ како и принцот од Велс и војвотката од Корнвол се појавуваат во првиот и вториот филм, па сосема е сигурно дека тие ќе бидат во третото продолжение.

Меган Маркл и принцот Хари пред интервјуто со Опра Винфри изјавија дека по нејзината емисија, таа повеќе нема да зборува јавно за Мегзит и за тоа што му претходеше.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris