Ирина Шајк заведува во топлес и танга, обожавателите ѝ порачуваат: „Канје не изгубил ништо, подобра си од Ким“

30 јуни, 2021
irina3_AhYKb18

Заради потребите на снимањето, што се одвиваше на плажа, Ирина носеше само бели танга и длабоки беж чизми. Манекенката позираше покрај едно дрво и ги криеше градите со рацете додека нејзиниот задник беше во преден план

Супермоделот Ирина Шајк (35) во последно време е под будното око на јавноста поради нејзината наводна врска со популарниот рапер Канје Вест (44). И додека обожавателите ја чекаат потврдата на парот за новата романса, Ирина работи со полна пареа.

Во последната објава на Instagram, моделот се пофали со нови фотографии од снимањето, што уште еднаш докажа зошто е наречена најсексапилната жена на Светот.

Заради потребите на снимањето, што се одвиваше на плажа, Ирина носеше само бели танга и длабоки беж чизми. Манекенката позираше покрај едно дрво и ги криеше градите со рацете додека нејзиниот задник беше во преден план.

Шајк собра повеќе од 751 илјада лајкови и многу коментари на фотографиите во рок од 24 часа.

И додека повеќето фанови го коментираа нејзиниот изглед, некои дури и ја коментираа врската со Канје Вест.

– Канје не може да изгуби; Многу подобра од Ким Кардашијан; Канје е фотографот? – ѝ пишаа.

Да потсетиме, најпопуларниот модел и раперот Канје Вест беа фатени на романтичен одмор во Франција.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi