ИРИНА ВО ТАНГА БИКИНИ рекламира чизми! Воопшто НЕМА ДА ГИ ЗАБЕЛЕЖИТЕ ЧИЗМИТЕ… (ФОТО)

4 јули, 2021
277973_ona2_f

Светот полуде по згодната Русинка Ирина Шајк кога објави фотографија на плажа во танга бикини и чизми …

Згодната Русинка Ирина Шајк рекламираше нов модел летни чизми на дизајнерката Тамара Мелон, со која инаку соработува.

Чизмите чинат 895 долари, но кој воопшти и ги погледна чизмите…