ИСПЛИВАА НОВИ ИНФОРМАЦИИ: Меган Маркл објави КНИГА, а љубоморна ѝ е за оваа привилегија на Кејт Мидлтон!

5 мај, 2021
profimedia-0547200198

Драмата во кралското семејство не се смирува по смртта на принцот Филип и интервјуто на принцот Хари и Меган Маркл, со Опра Винфри, судејќи според она што го пишуваат медиумите во Велика Британија.

Имено, како што пренесуваат медиумите во Велика Британија, Меган била разочарана на самиот почеток, како со својот статус, така и со привилегиите што ги добивала како член на семејството, бидејќи наводно се чувствувала како подредена во однос на Кејт Мидлтон.

Princ Hari i Megan Markl

Таа, наводно, се сетила на егзилот затоа што не живеела во луксузната палата Кенсингтон каде што Вилијам и Кејт ги одгледуваат своите деца.

Таа беше разочарана што мораше да живее во мала колиба во Фрогмор. Всушност, првично беше планирано да живеат во Вилата Нотингем, која се наоѓа на имотот на палатата Кенсингтон, но Меган не и се допадна тоа. Според извештаите во медиумите, и се чинело дека се испратени во монтажна куќа.

kraljevska porodica

Инаку, книгата на Меган Маркл, наменета за деца, ќе биде објавена наскоро, а аудио издание се очекува до 8 јуни.

„Се надевам дека оваа книга ќе биде од корист за секое семејство и дека ќе им значи колку што ми значи мене“ – рече Меган по повод излегувањето на книгата, а таа зборува за односот татко-син.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi