Иста на Цеца: Трансформацијата на младата Ражњатовиќ ги изненади сите!

31 март, 2021
42558_anastasija-raznatovic-ata-images-2_f

Денешниот ден таа го посвети на разубавување, па Анастасија Ражнатовиќ отиде директно на фризер по посетата на салонот за убавина и веднаш се пофали со новото издание.

Anastasija Ražnatović

Забележително е дека таа малку ја скрати косата, па дури и сега реши да ја навитка.

Во ова издание, таа уште повеќе потсетува на нејзината мајка, фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ и јасно е дека е повеќе од задоволна од својата фризура.

Пред да оди на фризер, таа имаше потполно исправена коса, па се чини дека сакаше да промени нешто, а се покажа дека новата фризура доживеа целосен успех.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris