Итно е однесена во болница: Последната вест за принцезата Шарлин ги загрижи Европјаните уште повеќе!

5 септември, 2021
327117_profimedia0303829827_ff

Принцезата Шарлин од Монако, сопругата на принцот Алберт, се уште е во Јужна Африка, а најновите вести за неа ги загрижија Европејците. Според странските медиуми, таа се онесвестила поради компликации предизвикани од инфекцијата.

Откако итно беше префрлена во болница, нејзината состојба сега е стабилна. Шарлин од Монако беше примена во болница под псевдоним, откако прво и беше дадена брза помош, а фондацијата што го носи нејзиното име даде официјална изјава.

<p>Šarlin od Monaka već mesecima boravi u svojoj domovini, daleko od Monaka, a sada se njeno zdravstveno stanje pogoršalo i mnogi strepe.</p>

„Нејзиното височество, принцезата Шарлин од Монако, итно беше пренесена во болница во средата навечер по колапсот предизвикан од компликации по тешката инфекција на увото, носот и грлото, која таа ја доби во мај. Докторскиот тим ја прегледа, но потврдија дека нејзината состојба е стабилна.“

<p>Šarlin od Monaka već mesecima boravi u svojoj domovini, daleko od Monaka, a sada se njeno zdravstveno stanje pogoršalo i mnogi strepe.</p>
<p>Šarlin od Monaka već mesecima boravi u svojoj domovini, daleko od Monaka, a sada se njeno zdravstveno stanje pogoršalo i mnogi strepe.</p>

„Најнесреќната европска принцеза“ не е видена во Монако од јануари, и таа со месеци престојува во својата татковина.

Поради неколкумесечната разделба од нејзиниот сопруг и нивните деца Габриела и Жак, европските медиуми почнаа да шпекулираат дека принцезата не се враќа дома и дека бракот со Алберт Втори завршил, иако нејзиниот сопруг и децата неодамна ја посетија во Јужна Африка. Фотографиите на кои Шарлин изгледа пијана веднаш привлекоа внимание, и додека многумина се загрижени за нејзината мистериозна болест, други мислат дека таа е само несреќна до срж.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi