Избра ЦРНО-БЕЛА елеганција: Амал Клуни по повеќе од една година БЛЕСКА на ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ!

5 октомври, 2021
328815_amal-kluni-dzordz-profimedia0636357478_ff

Убавата адвокатка Амал Клуни се врати на црвениот тепих со стил – и, се разбира, во друштво на својот славен сопруг

Актерот Џорџ Клуни се појави на премиерата на „The Tender Bar“ оваа сабота во Лос Анџелес. Иако изгледаше класично и стандардно, сепак, неговата сопруга Амал Клуни привлече повеќе внимание од него.

Амал не е во јавноста повеќе од една година, а веќе долго време се шпекулира дека причината е нејзината бременост. Меѓутоа, судејќи според негирањата на Клуни, но и по рамниот стомак, се чини дека не е бременост во прашање.

43-годишната адвокатка блесна рака под рака со својот сопруг, и се чини дека во иднина повторно ќе можеме да ги видиме нејзините супер-елегантни изданија!

Амал носеше црн фустан со бели детали, без ракави и затворен напред, додека беше стратешки исечен во пределот на стомакот. Додека фустанот беше максимално долг одзади, беше значително пократок и над коленото напред. Со него, таа искомбинира црни сандали со сребрени детали и црна чанта. Амал не се одлучи за премногу гламурозен фустан, можеби не сакајќи да го одвлече вниманието од својот сопруг! Сепак, беше невозможно да не ја забележите по толку време отсуство од гала забави и црвени теписи.

Амал откри и дека Џорџ е „одличен учител“ за нивните деца, а откри и дека „најчесто ги учи шеги цело време“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris