Излегоа ретките слики: Несреќните синови на Бритни Спирс сега се големи момци, а никој не може да поверува колку се пораснати

7 октомври, 2021
image_2021-10-07_130710

Поп -sвездата Бритни Спирс беше во брак со Кевин Федерлајн од 2004 до 2007 година, и заедно имаа два сина – Шон во 2005 година и Џејден една година подоцна.

Сите знаеме дека тие години беа многу бурни за популарната пејачка, а еден од скандалите беше поврзан со нејзините деца.

Имено, се сеќаваме кога Бритни го држеше Шон во скут кога имаше само четири месеци додека возеше автомобил. Јавноста се побуни штом фотографиите стигнаа до јавноста, а таа потоа изјави дека истото го направила и со својот татко и дека не гледа ништо лошо во тоа. Потоа таа привремено го загуби старателството над синовите, а години подоцна се влечеше по судовите со својот поранешен сопруг.

Jayden James, Sean Preston i Britney Spears

Конечно, во 2019 година, 70 проценти од старателството му припадна на Кевин и 30 проценти на Бритни. Денес, нивните преслатки момчиња веќе не се мали, иако сите ги паметиме од нивните најрани денови. 16-годишниот Шон Престон и 15-годишниот Џејден веќе се големи момци, а сега нивната најнова фотографија ја зафати јавноста. Таа беше објавена на неговиот Инстаграм од пријател на нивниот татко Кевин, Еди Моралес, а во едно видео го прикажа и Џејден како свири на пијано.

 Sean Preston, Jayden James i Eddie Morales - Instagram

Да потсетиме, Бритни Спирс живееше со години во еден вид заробеништво, што беше откриено во документарниот филм „Битка за Бритни: фанови, пари и старателство“. Нејзиниот татко тврди дека поп-принцезата боледува од деменција, што наводно била причината за неговото барање за старателство над неа, но нејзините обожаватели не му веруваат, туку веруваат дека тој само сакал да ги добие парите на неговата ќерка.

 Sean Preston, Jayden James i Eddie Morales - Instagram

Меѓутоа, пред неколку дена, судот во Лос Анџелес го одобри барањето на адвокатот на пејачката и го лиши од притвор нејзиниот татко, што е голема победа на Бритни и конечно ќе може да ги контролира финансиите и приватниот живот. Судијката Бренда Пени го суспендираше 69-годишниот Џејмс П. Спирс како чувар и управител на нејзиниот имот вреден 60 милиони долари, за кој Бритни се бори од 2008 година.

 Jayden James

Бритни денес е во среќна врска со својот вереник Сем Асгари и повеќе не е склона кон скандали како порано, но многу обожаватели се уште се загрижени за неа. Ова секако е поткрепено со нејзините чудни објави на социјалните мрежи, каде често танцува со размачкана шминка околу очите и изгубен изглед. Да не зборуваме за разголените фотографии што ги користеше за да ја прослави својата последна слобода.

Погледнете ги фотографиите од сега пораснатите синови на Бритни во нашата галерија и запомнете какви беа тие како деца.

 Jayden James, Sean Preston i Britney Spears - Profimedia
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris