ИЗЛЕГОА ЗАЕДНИЧКИ ФОТОГРАФИИ ОД ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ И БЕН АФЛЕК: Фотографирани додека се враќаат од одмор, таа цело време се криела

12 мај, 2021
Opera Snapshot_2021-05-12_045813_ocdn.eu

Светските медиуми не престануваат да зујат за емотивната врска помеѓу Џенифер Лопез и Бен Афлек, откако беа фотографирани заедно во автомобил додека се враќаа од романтичен викенд во Монтана.

Сега, се појавија нивните заеднички фотографии, на кои за прв пат беа видени заедно 17 години по раскинувањето, во автомобилот во кој седеа едни покрај други.

Се чини дека Лопез цело време се криела за да не ги сликаат папараците, но сепак не успеале да ги избегнат.

Инаку, актерот Бен Афлек ја запроси Џенифер во 2002 година, а потоа тие раскинаа непосредно пред венчавката во 2004 година. Останаа во контакт сите овие години.

„Се слушаме од време на време и многу ја почитувам. Зарем не е неверојатно некој да го направи својот најголем филмски хит во 50-тите?“ рече Афлек за бившата свршеница во едно интервју.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi