ЈА ФАТИЛЕ НЕПОДГОТВЕНА? Никогаш порано не сте ја виделе Џенифер во вакво издание! (ФОТО)

30 април, 2021
profimedia-0608640588

На излегување од салон за убавина, актерката го криела погледот од љубопитните. Иако носела заштитна маска, не можела да им избега на папараците

Многу нејзини обожаватели се согласуваат дека за неа годините се само бројка, бидејќи 52-годишната актерка Џенифер Анистон привлекува погледи каде и да се појави. Ништо поразлично не беше кога папараците ја фатија како излегува од козметички салон во Беверли Хилс. Таа има над педесет години, а сепак многу внимава на својот изглед.

За на третманот, Џенифер носеше широки, лежерни панталони и удобен дуксер со капа. Носеше очила за сонце, а косата ѝ беше врзана во пунџа. Таа се појави без трошка шминка, но погледот го криеше од љубопитните кои ја фатија неподготвена. Иако носеше заштитна маска, не можеше да ги избегне папараците. Возач ја чекал пред салонот за да ја однесе дома.

Холивудската актерка добро знае да инвестира во изгледот. Покрај одењето во салони за убавина, младинскиот изглед се должи и на вежбање. Многумина се согласуваат дека нејзините двојно помлади колешки можат да ѝ завидат на нејзината витка фигура. Одењето на козметички третман беше еден вид пауза за неа од снимањето на драмската телевизиска серија „ The Morning Show “, која повторно започна да се снима по долга пауза поради пандемијата на коронавирусот. Шоуто започна да се снима во февруари минатата година, проследено со осуммесечна пауза. Снимањето продолжи на 19 октомври, а актерката сподели дел од фотографиите од сетот на социјалните мрежи.

Инаку, Џенифер неодамна се најде во центарот на скандалот поради ширењето на веста дека најави дека ќе посвои девојче од мексиканскиот дом за сираци Casa Hogar Sion, на кого му помага со години. Нејзиниот тим подоцна проговори и рече дека тоа се лаги и измислици. Анистон никогаш не зборуваше отворено за можноста да посвои дете и како овој пат, таа жестоко ги негираше ваквите обвинувања.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris