ЈА ИЗНЕВЕРИЛ СО ПОВЕЌЕ ОД 80 ЖЕНИ, МАНИПУЛИРАЛ МАЛОЛЕТНИЧКА, НО ТАА СЕПАК МУ ПРОСТИЛА: Сите скандали на Латино заводникот!

5 октомври, 2021
257145_vilijamlevi_ls

Најпознатиот и најатрактивниот Американец, актерот Вилијам Леви ја изневерува својата сопруга на секој чекор, и како што се наведува, тој ја изневерил со 80 жени, но се чини дека не и пречи или таа успеала (некако ) да му прости, па таа се појави на црвениот тепих со него.

Познатиот актер со кубанско потекло, Вилијам Леви, неодамна се појави на црвениот тепих со сопругата Елизабет Гутиерез, со која е во брак од 2003 година, и на тој начин ги изненади присутните и целата јавност.

Vilijam Levi sa suprugom

Во текот на претходните години од неговата кариера и јавни настапи, беа откриени бројни скандали со колегите, вклучувајќи ги Хименез Наварет и Жаклин Бракамонтес, поради што дури и Леви беше на чекор до развод. Сепак, сето тоа „се скрши“ кога излегоа и јавно прозбореа за аферата со актерот, а тој остро демантираше се. Вилијам беше обвинет и за наводна измама со малолетник, но обвинението набрзо беше отфрлено.

Последниот скандал е со Барбара Лопез, што за малку ќе го чинеше бракот.

Vilijem Levi

„Едвај чекал да ја одведе во кревет. За време на паузите, тој и кажувал што сака да и направи, а таа паднала на неговиот шарм и, како и многу други, не можела да му одолее. За него тоа било само секс, но тој го плати со тоа што ја загуби мајката на своите деца“ – рекол извор за странските медиуми, додавајќи дека Леви ја изневерил својата сопруга со повеќе од 80 жени.

По тој скандал и афера, се зборуваше дека неговиот брак дефинитивно завршил и дека неговата сопруга одлучила да стави крај на нивната приказна, но сепак, се чини дека успеале да најдат начин да ги надминат проблемите и да продолжат со нивната љубовна приказна.

Ќе видиме како ќе изгледа и колку долго ќе трае „брачната идила“ …

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris