ЈА НАРЕКУВААТ ОЧАЈНА, ПРЕЉУБНИЦА И СПОНЗОРУША: Сега наздрави во име на сите кои ѝ овозможиле луксузен живот

1 јуни, 2021
Larsa-Pipen-0613283594

46-годишната старлета Ларса Пипен беше прославена со познати пријателства, пропаднат брак и прељуба, и од тоа живее денес повеќе од одлично.

Ларса е поранешна сопруга на кошаркарот на НБА, Скоти Пипен, со кој беше во брак од 1997 година и имаат четири деца.

Долго време се шпекулираше дека парот се изневерува, а Скоти никогаш не бил толку експониран во медиумите како неговата поранешна сопруга, која најмногу ја славеше блиско пријателство со семејството Кардашијан, особено со Ким.

larsa i skoti pipen

Како и да е, љубовта прекина, а како што откри самата Ларса на крајот на 2020 година, Ким наскоро наместо пријателките го избра својот поранешен сопруг Канје Вест.

“Канје буквално им го миеше мозокот на целото семејство и ги убедуваше во нешто што јас дури и не го знам за мене. Ме обвинува за секакви работи, но убедена сум дека тој не веруваше на некој близок до Ким”, рече таа и додаде дека тоа сè започна откако што ги блокираше неговите повици во раните часови на ноќта.

larsa pipen

“Тој знаеше дека ми се јавува во четири, шест наутро. Јас бев таа личност која секогаш ја слушаше кога имаше свои жолти минути. Јас бев првата личност што ќе ми се јавеше кога ќе имаше некои проблеми и ќе погледнеше како заврши.“

“Не знам дали ова би можел да го наречам предавство. Работите се случија и нашата врска дојде во некоја грда и чудна фаза. Никогаш не помислив дека може да се случи такво нешто … Јас навистина ги сакам, имавме проблеми, но нема да бидам незрела. Сепак, ако се свртат на мене, кармата е ку*ка“, рече тогаш Ларса.

larsa pipen

Набргу после тоа, таа влезе во врска со младиот НБА играч, Малик Бисли, кој ги остави сопругата и малото дете поради неа.

Во меѓувреме, Ларса ја прекина таа романса, но не престанува јавно да ја клевети Монтана, која беше страшно погодена од предавството на нејзиниот сопруг. Имено, таа дознала за Ларса од весникот, а потоа кошаркарот и наредил со детето да се исели од нивната куќа.

Девојките беа многу почестени последните месеци преку Инстаграм, а Монтана ја нарече Ларса „очајна“, „прељубница“ и „спонзоруша“, и на крај ѝ рече дека не треба повеќе да се срами во јавноста, бидејќи сите знаат дека била со сите .

larsa pipen

Ларса беше малку поумерена, а потоа рече дека кошаркарот е „ефтино копиле“ поради сè што направил и како се однесувал кон неа, и наводно само добро ја користел.

Сепак, гламурозниот живот на поранешната пријателка на Ким не го снемува дури и кога има вакви турбуленции во животот, а неодамна ги сончаше своите очигледно вештачки облини во Мајами во впечатлив едноделен костим за капење. Таа тврди дека е природна, но повеќе од јасно е дека облините се направени по пример на поранешната пријателка и остатокот од нејзиниот клан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi