Ја шокираше јавноста: Со еден детал Кадри ги загрози минувачите (ФОТО)

7 јули, 2021
Kardi-B-Profimedia-2

Таа е контроверзна од почетокот на нејзината кариера

Американската пејачка Карди Би (28) за прв пат се фотографираше во јавноста откако објави дека е повторно бремена и дека чека уште едно дете.

Ѕвездата беше „уловена“ како излегува од ресторан во Лос Анџелес во шарена облека, но нешто друго го привлече вниманието на минувачите.

Имено, Карди при влегувањето во автомобилот гордо ги покажа своите нокти, кои се толку долги што многумина коментираа дека се тоа канџи.

Рап sвездата беше добро расположена додека позираше пред фотографите, но на присутните не им беше јасно како пејачката прави нешто со толку многу големи нокти.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi