Јадев овошје, случајно ја гризнав кората и ОВА СЕ СЛУЧИ: Манекенката беше шокирана! (ФОТО)

16 февруари, 2021
usta

Манекенката и водителката објави фотографија со подуени усни на Инстаграм.

Криси Тајген искрено рече дека нема да се срами да каже дека отишла кај козметички хирург и ги испумпала усните, но – виновник е кората од овошјето!

“Хаха, изгледам одлично! Ова не беше неуспех со ботокс. Тоа се случи откако гризнав сомнителна кора од портокал. Можеби имаше пестициди на површината?- се пошегува Криси.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi