Јелена од Драчево со нов имиџ: Актерката напрви впечатлива промена (фото)

29 март, 2021
jelena jovanova

На вонредното 24-то издание на Златна Бубамара на популарноста, Македонскиот ситком „Преспав“ кој пет сеозни ги забавува и засмејува гледачите, оправдано ја доби бубаратата на популарноста за изминатата година.

Бидејќи се’ беше организирано во поинакви услови од нормалните, преспавци во знак на благодарност се обратија на социјалните мрежи.

Меѓу нив беше и актерката Јелена Јованова или попозната како Јелена од Драчево. Од објавта можеше да се забележи дека Јеленче го сменила имиџот и долгата коса со кадрици, ја сменила со покуса и рамна која одлично и прилега.

За потсетување, улогата на Јелена од и донесе дополнителна пополарност, а народот се повеќе сака да види и слушне нешто повеќе за неа.

Поминаа и осум месеци откако го родеи своето прво чедо, синчето кое го носи името Јаков, а мама Јелена полна со енергија, очигледно разубавена од мајчинството се врати пред камерите во нови професионални освојувања.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris