Јулија Робертс направи неверојатно нешто и докажа дека е најубавата жена во Холивуд (ФОТО)

3 јуни, 2021
ad8ecbd557bb6cb6e75bd07fe4774dbd78e4bc53

Јулија Робертс го направи она што на малкумина холивудски се осмелуваат да го прават!

Колку холивудски актерки се осмелуваат да се сликаат без трошка шминка и да објавуваат фотографија на Instagram без филтер? Многу малку, но Јулија Робертс е меѓу нив!

Jулија Робертс има 53 години и со право го носи епитетот „The Pretty Woman“ по легендарниот филм во кој глумеше со Ричард Гир. А денес, во шестата деценија, таа изгледа волшебно! На нејзиното лице нема траги од пластична хирургија, ботокс и филери. Таа ја усоврши линијата, а неодамна Jулија Робертс ја откри тајната на нејзиниот младешки изглед.

Jулија Робертс се вакцинирапе против ковид

Јулија Робертс отиде на вакцинација за да ја подигне свеста за важноста на вакцинацијата против короната. Многу познати личности се вакцинираа и јавно објавија слики. По вакцината, таа направи селфи.

– Целосно вакцинирана! Ако имате можност да ја примите вакцината – одете, одете, одете! – напиша Јулија.

Јулија Робертс ретко објавува приватни фотографии. Сепак, неодамна нејзиниот сопруг Дени Мулдер објави видео од синот со Јулија Робертс во кое тој вози скејт на патот кон училиште.

Јулија има три деца со продуцентот: близнаци на 16 години и Хенри (13). Среќната двојка на 4 јули ќе прослави 19 години брак!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi