Кај Ријана не е секогаш потребен гламур и сјај: Новата милијардерка не внимава на тоа како излегува во јавност!

8 август, 2021
321498_rijana_ff

Холивудската sвезда и милијардерка Ријана беа фотографирани од папараци додека одеше на штандот на брендот Марија Теш со своите пријатели.

По тој повод, пејачката шеташе лежерно облечена во кратки шорцеви што беа толку искинати што нејзините облини можеа да се видат. Имаше и бел Диор топ со портокалови и зелени детали, додека се надополнуваше со златни ѓердани. Згора на сето тоа, таа исто така носеше големи обетки, како и бела торба Goyard Paris.

<p><strong>Pevačica </strong>je na ovaj svoj obični autfit ponela jedan vrlo zanimljiv detalj na glavi</p>

Но, згора на сето тоа, најинтересниот детал на неа беше розовата шапка која повеќе личеше на капа, додека под неа беше бујна виткана коса.

Како ви се допаѓа облеката на милијардерот?

<p><strong>Pevačica </strong>je na ovaj svoj obični autfit ponela jedan vrlo zanimljiv detalj na glavi</p>
<p><strong>Pevačica </strong>je na ovaj svoj obični autfit ponela jedan vrlo zanimljiv detalj na glavi</p>
<p><strong>Pevačica </strong>je na ovaj svoj obični autfit ponela jedan vrlo zanimljiv detalj na glavi</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi