Кајли Џенер го најави најновиот деловен потфат: Ќе дизајнира костими за капење

20 август, 2021
profimedia-0621707992-790x444

Најмладата сестра од кланот Кардашијан-Џенер, Кајли, вчера со многу едноставен пост на Инстаграм најави проширување на својата деловна империја. По декоративната и подготвителната козметика која некогаш и ја донесе (сега побиената) титула за најмлада милијардерка, таа одлучи, по примерот на нејзините постари полусестри, да ја лансира својата модна линија.

Ким Кардашијан веќе го освои светот на практична долна облека и облека за опуштени моменти дома со својот бренд Skims, Клои се занимава со фармерки и облека за вежбање преку брендот Good American, а нишката на Кајли ќе биде костими за капење. Таа го нарече брендот многу едноставно – Kylie Swim.

Иако ова нема да биде нејзино прво патување во модните води – таа има линија Кендал + Кајли со нејзината сестра Кендал, таа може да го пренесе тоа знаење во нов бренд. А, она што можеме да го очекуваме од Кајли Свим, може да се види и од објавената фотографија: секси костими за капење во весели бои кои ги истакнуваат извајаните стомачни мускули. Боите што одат од жолта до розова, исто така, се во согласност со едноставното лого што го печати името Кајли Џенер во стилот на 70 -тите, најавувајќи го „groovy“ летото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi