КАКО ИЗГЛЕДАЛА КЕЈТ МИДЛТОН ПРЕД ВРСКАТА СО ПРИНЦОТ ВИЛИЈАМ? Румените образи, забавата и друштвото биле неизоставен дел за неа

23 септември, 2021
Kate-Middleton

Фотографиите на Кејт Мидлтон од младоста ја откриваат непослушната страна на денешната војвотка

Денешниот живот и стил на војвотката од Кембриџ, 39-годишната Кетрин Мидлтон, се разликува на многу начини од животот што го живеела пред да започне сериозна врска со принцот Вилијам и на крајот да влезе во кралското семејство во 2011 година.

Со румени образи, младата Кејт го поминувала времето со нејзината сестра Пипа Мидлтон. Сестрите отсекогаш биле дел од британската елита, но го добиле името „Сестри Вистерија“ по цвеќињата.

„Тие се исклучително убави, мирисаат прекрасно и имаат способност да се искачуваат“, се зборувало за Кејт и Пипа.

Сакале да се забавуваат, не биле толку елегантни како што се денес, а Кејт пред Вилијам била со неколку други момци од нејзината околина.

Погледнете ги фотографиите од минатото на војвотката Кејт во галеријата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris