Како мириса Ријана?

17 август, 2021
profimedia-0594320940-e1629119481676-790x440

„Ријана мириса толку добро!“, Извикаа Џенифер Лоренс, Лил Нас Екс, Карди Б и Џим Парсонс откако ја запознаа, па не е изненадување што нејзиниот Fenty Parfum се продаде за рекордно време.

За нејзиниот бренд Фенти, Ријана дизајнираше унисекс мирис со ноти на пачули, ванила, боровинки, мошус, магнолија, клементин, гераниум, зумбул, роза, темјан, бергамот и кокос. Пејачката и претприемач, неодамна милијардер, го опиша како комбинација на спомени и искуства на различни луѓе – затоа што радоста од мирисот е да се предизвика спомени.

Иако Рири веќе е ветеран во светот на парфемите, бидејќи, како и многу славни личности, таа издаде мириси со нејзиниот потпис – да се потсетиме на Reb’l Fleur, Nude, Rebelle, Rogue, Crush, RiRi и Kiss – ова е првиот издаден за својот бренд за убавина Fenty и има сосема поинаква слика: унисекс мирис со рафинирано шише со топла килибарна боја. Бидејќи се продаде за многу кратко време, веќе се креира листа на чекање за следното издание на мирисот, која Рири ја сумираше како: „се што чувствуваш, се што си и се што сакаш да бидеш.“ Звучи интригантно!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi