Како растеше задникот на славната Ким: „Јас не го зголемив, мој е…“

12 март, 2021
ким

Ким Кардашијан Вест (40) е тажна затоа што последната сезона од нивното реално шоу „Keeping Up With the Kardashians“ ќе започне да се емитува следната недела.

Иако девојките објавија ова лето, кога снимаа епизоди кои сега ќе имаме можност да ги гледаме, фановите се убедени дека славното семејство треба да продолжи со снимањето.

24sata

Тоа ви носи милиони, зошто да запрете такво нешто? – праша еден од следбениците на Инстаграм, а другиот ја тешеше:Без грижа, сепак го има на Инстаграм.

Таа последна реченица е навистина точна. Без оглед на тоа што веќе нема да ги гледаме дамите во новите епизоди, ќе ги следиме нивните авантури преку социјалните мрежи.

24sata

Ги зголеми градите, го исече носот, одеше редовно на ботокс, ставаше полнила … Единственото нешто што никогаш јавно не го призна беше дека има зголемен задник и дури одеше на разни „тестови“ за да ги потврди своите тврдења.

„Сè уште не веруваме дека вашиот задник е таков сам“, пишуваат тие.

24sata

Пред повеќе од 10 години Кардашијан шеташе низ разни настани и им позираше на фотографите. Тогаш таа имаше многу помал задник отколку денес.

24sata

Хејтерите тврдат дека таа дури немала и дека била „срамнета со земја“. Со текот на годините, го следевме нејзиниот подем на американската сцена, а исто така и нејзиниот задник.

24sata

За да го оправда бујниот изглед, таа започна редовно да вежба со професионални тренери, но многу љубители на фитнесот веднаш рекоа дека не е можно да се добие толку раскошна позадина за толку краток временски период.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi