Каква мајка, таква ќерка: Блу Ајви, ќерката на Бијонсе и Џеј Зи веќе освојува топ листи

13 јануари, 2021
byonce-naslov

Кога мајка ти е Бијонсе, тетка Соланж, а татко ти е Џеј Зи, некои би рекле дека не треба да мрдате со прст до крајот на животот, а други дека кариерата во шоу-бизнисот е неизбежна, пишува Elle.hr. Но, иако на многу славни деца им е тешко да го поднесат притисокот на славата на нивните родители, се чини дека Блу Ајви ужива во центарот на вниманието.

Блу, почесен граѓанин на Хвар и, како што некои на шега ја нарекуваат, менаџерката на Бијонсе (кој може да го заборави моментот кога на церемонијата на доделување на наградите и гестикуваше на својата мајка дека е време да престане да плеска, а понекогаш и на режисерски начин предложи да се направи видео за Инстаграм), за нејзините девет години , веќе има освоено награди БЕТ и НААЦП и номинација за Греми.

Таа беше на сцената пред да се роди – Бијонсе ја објави својата бременост со настап на MTV Video Music Awards, а нејзиното квичење и плачење во песната на нејзиниот татко „Glory“, објавена 2 дена по нејзиното раѓање, ја натера да стане најмладата личност досега на топ-листите на Билборд хитови. Таа беше гостинка на песната “We Family“, но и на сингловите на нејзината мајка  “Blue” и “Brown Skin Girl” меѓу другите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris