Каква жена! Сите се чудат на изборот на мажот за кој го остави бившиот, но таа гордо чекори покрај него!

20 мај, 2021
Opera Snapshot_2021-05-20_065733_dnevnik.hr

Меган Фокс и Machine Gun Kelly се заедно веќе една година, и покрај многуте коментари кои ги следат со месеци, нивната љубов изгледа посилна од кога било.

Актерката Меган Фокс минатиот викенд го прослави својот 35-ти роденден во друштво на своето момче Machine Gun Kelly.

Двојката вечераше во Санта Моника, а сите погледи беа свртени кон убавата актерка. Носеше црвена комбинација која совршено ги истакнуваше нејзините облини и беспрекорната линија. Наместо маица, таа носеше топ сличен на градник и црвени чевли со високи потпетици.

За излегувањето беше исто така добро среден и Machine Gun Kelly, кој беше облечен во шарена маица со висока јака, сиви панталони и црни чизми. Пред само еден месец, музичарот имаше и роденденска забава, која ја одржа со семејството.

Инаку, парот е во врска веќе една година, а папараците првпат ги фатија во јавност во мај минатата година. Извори блиски до актерката истакнаа дека Меган никогаш не била посреќна, а таа и Machine Gun Kelly имаат одлична врска полна со љубов.

Да потсетиме, Меган го остави зад себе нејзиниот сопруг Брајан Остин Грин по 10 години брак за Machine Gun Kelly, и од поранешниот брак има три деца. Machine, чие вистинско име е Ричард Колсон Бејкер, има 12-годишна ќерка. Двојката првпат официјално се појави на доделувањето на Американските музички награди каде Меган откри и тетоважа посветена на нејзината нова љубов

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi