Калиопи и нејзиниот бивш сопруг повторно заедно – Насмевката на нејзиното лице открива многу!

7 мај, 2021
kal
„Не можам да дочекам ова да го споделам со вас!“

Пејачката Калиопи деновиве преку Инстаграм откри дека наскоро фановите ќе ги израдува со нова песна.

Имено, како што најави,  се “крчка“ нова песна и тоа во студиото на нејзиниот поранешен сопруг и верен соработник, Ромео Грил.

Зошто сум толку среќна? Бидејќи слушнав нешто ново од музичката лабараторија на господин Ромео Грил. И знаете што? Не можам да дочекам да се вратам во студио, да снимам и да го споделам со вас…За да престане оваа луда ситуација и да се вратиме на нормалниот живот“, напиша пејачката.

Од професионалниот однос меѓу Калиопи и Ромео произлегуваа многу хитови, па македонската дива уште еднаш му ја укажа довербата на Ромео.

Што ни подготвува Калиопи останува да видиме, а кога станува збор за неа, сигурно ќе биде нов хит.

Преземено од ubavinaizdravje.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi