Камерон Дијаз конечно се фатена со својата ќерка: Се породи во строга тајност, а малечката копија на својата мајка (ФОТО)

24 јули, 2021
cameron-diaz-3-830x0

Ќерката на убава актерка израсна во слатко девојче

Холивудската актерка Камерон Дијаз (48) и нејзиниот сопруг Бенџи Маден (42) беа фотографирани како го напуштаат домот на нивниот пријател во Беверли Хилс, а по тој повод беа фотографирани со нивната преслатка едногодишна ќерка Радикс Маден.

Малата Радикс израсна во слатко девојче кое е „пресликана“ мајка си, а нејзините родители ја чуваат како мала капка вода на дланка.

И Камерон и Бенџи беа облечени во црно во оваа прилика, додека Камерон подоцна седна зад воланот на автомобилот, а Бенџи го стави бебето на детското седиште.

Нивната ќерка веќе има една година, а актерката строго ја криеше својата бременост.

На самиот почеток на 2020 година, холивудската sвезда ја изненади јавноста објавувајќи дека ја добила ќерката Редикс со сопругот, рокерот Бенџи Меден, но не објави на кој начин

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi