КАНЈЕ, ДАЛИ ТИ Е ЖАЛ ШТО ЈА ИЗГУБИ? Ким просто блеска по разводот (ФОТО)

7 август, 2021
kimica

Нејзиниот профил на Instagram е полн со „жешки“ фотографии на кои Ким Кардашијан ги покажува сите нејзини атрибути, па се прашуваме дали на Канје му е жал што повеќе не е негова

Ријалити sвездата и претприемач Ким Кардашијан блеска како никогаш досега откако се разведе од сопругот Канје Вест.

Оваа ријалити sвезда го доведе своето тело до совршенство и не се срами да го покаже тоа.

Така нејзиниот профил на Instagram е полн со „жешки“ фотографии каде Ким ги покажува сите нејзини атрибути, па се прашуваме дали на Канје му е жал што повеќе не е негова.

Иако одлучи да остане во добри односи со нејзиниот поранешен сопруг поради нивните четири деца, на раперот сигурно не му е сѐ едно да гледа фотографии од неговата поранешна сопруга.

Таа неодамна ги увери своите обожаватели со нови изданија во бикини со кои се пофали на Instagram.

„Повторно на мојот омилен остров“, напиша Ким позирајќи во бикини во боја на кожа и каубојски шешир со иста нијанса.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi