Канје се врати во Лос Анџелес, а Ким и Кортни заминаа на одмор: Славните сестри ги покажаа заносните облини во минијатурни костими за капење! (ФОТО)

2 февруари, 2021
kolaz

Кoртни и Ким Кардашијан денот го поминаа на островите Туркс и Каикос.

Интересно e што тие одлучија да отпатуваат на одмор само еден ден откако сопругот на Ким, Канје Вест пристигна во Лос Анџелес. Сестритесо заминувањето на островите вешто ја избегнаа драмата околу разводот на Ким.

И Ким и Кортни носеа минијатурни бикини во кои ги открија своите бујни атрибути. Сестрите уживаа во сончањето и пловењето со брод.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi