Канје Вест ја ПОНИЖИ Ким: Се покаја и призна дека сѐуште го сака, а потоа испливаа ШОК фотографиите!

12 јуни, 2021
kanje

Целиот свет сè уште зуи за односот помеѓу Каје Веста и Ирина Шајк.

Всушност, иако многумина беа со мислење дека нема да најде подобра по Ким, раперот ги демантираше сите кога избра една од најприродните убавици за следната девојка.

Како и да е, ништо немаше да биде толку чудно, само еден ден порано Ким да не објавуваше емотивни објави на Инстаграм и да му кажеше дека ќе го сака засекогаш, а исто така на неодамнешниот собир на Кардашијанови, таа рече дека ѝ е жал за сè, и дека знаеше дека го изневери.

Но, рака на срце, Канје не е невин. Со години се бореше со бројни ментални нарушувања, поради што долго време не сакаше да бара помош, поради што страдаше нивната врска. Силните испади сè уште се паметат, но и обвинувањата против други изведувачи, како Тејлор Свифт и слично.

Исто така, многумина се со мислење дека Канје едноставно морал да ги следи упатствата на „машината Кардашијан“ и дека таа го уништила. Имаше и обвинувања дека Ким заработува повеќе од него, како и дека нема ништо без неа, но тоа не е целосно точно.

Имено, благодарение на други профитабилни договори освен музика, а преку својот бренд „Yeezy“, Канје сепак заработува далеку повеќе од познатата Кардашијан.

Од друга страна, иако на почетокот светот беше на страната на Ким кога се појавија обвинувањата за развод, полека почнува да се забележува дека не е сè како што изгледаше на почетокот. На некои полиња на Ким ѝ оди многу добро, но од друга страна, неодамна се пожали дека не може да го положи правниот испит, што го падна по трет пат неодамна, и има проблеми да најде партнер.

Да потсетиме, неодамна се појавија обвинувања дека Канје има нова девојка, по што беа фатени на романтична прошетка низ Прованса во Франција, а потоа и на аеродромот на враќање кон Америка кога се криеја од папараци зад јакните.

Сето тоа се случи само еден ден по роденденот на Канје, кој очигледно го помина со прекрасна руска манекенка. Ким, како и нејзините сестри, објавија емотивни честитки. Ким изјави дека го сака и дека секогаш ќе го сака, а извори блиски до семејството изјавија дека таа е повеќе од емотивна и тажна затоа што ова е првпат тие да не бидат заедно за неговиот роденден. Таа исто така рече дека сè уште го сака и дека и е жал што сè се покажало така.

  • Се чувствувам неуспешна, го изневерив. Го сакам, не можам да одам против тоа – наводно им рекла на пријателите.

Сега кога е повеќе од очигледно дека Канје продолжил понатаму, Ким е решена да пронајде ново момче што е можно побрзо за да и парира на Ирина Шајк.

Од друга страна, се коментира дека таа „го доби она што го бараше“, бидејќи се знаеше дека таа е одговорна за семејството, и дека сè мора да биде како што вели таа, и дека по злонамерните коментари „дека нема да најде подобро“, Канје не најде не подобро, туку 10 класи над убавица.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi