КАНJЕ ВО СОЛЗИ! Популарниот рапер се РАСПЛАКА кога започна песната за неговиот пропаднат БРАК!

20 јули, 2021
186925_kanje7_f

Раперот Канје Вест одржа забава во Лас Вегас, а поводот беше неговиот нов албум кој ќе се вика Донда, по неговата покојна мајка

Таму, тој отпеа една од песните во кои наводно имало коментари за неговиот брак со ријалити sвездата Ким Кардашијан.

Канје наводно плачел на таа забава кога започнала песната „Welcome to My Life“. Текстот на песната се однесува на неговиот развод со Ким, неговите објави на Твитер и неговата кандидатура за претседател на САД.

– Кажете им на атентаторите дека избегав од Калабасас – гласи стихот во кој Канје наводно го споредува животот во домот во Лос Анџелес со Ким со затвор.

– Тоа е многу длабока, тажна песна за Канје што го рефлектира неговиот брак со Ким. Тој зборува за децата и споменува како Ким му одзела сè. Откако започна песната, Канје паузираше околу две минути и плачеше. Беше навистина мрачно – изјави изворот.

Ова ќе биде првиот албум што Канје ќе го објави по разводот со Ким Кардашијан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi