КАПКАТА ЈА ПРЕЛИ ЧАШАТА, А БРЕД ПРЕСТАНА ДА ПИЕ Анџелина му забоде нож во грб

26 март, 2021
Angelina-Jolie-i-Brad-Pitt-1

Битката за старателство трае со години, но сега „капката ја прелеа чашата“

Почнаа да се гледаат во 2006 година, оставајќи ја популарната Џенифер Анистон поради неа – и не им требаше многу на Бред Пит и Анџелина Џоли да станат еден од најпопуларните парови во светот. Бред ги прифати трите посвоени деца на Анџелина, 19-годишниот Медокс, 17-годишниот Пакс и 15-годишната Захара, а исто така го проширија семејството со своите три биолошки деца, 14-годишната Шајло и 12-години старите близнаци Нокс и Вивиен. Сепак, тогаш дојде 2016 година – годината кога сè тргна надолу. Имено, 45-годишната оскаровка и 47-годишниот оскаровец објавија дека се разведуваат – и битката за старателство наскоро започна. За да обезбеди „победа“ во оваа жестока борба, Анџелина е подготвена да му ги предаде на судот доказите дека Бред бил насилен кон неа и децата. Покрај тоа, децата беа „вклучени“ во целата приказна. Имено, според странските медиуми, најстариот Медокс овие денови сведочел против неговиот татко, а истото може да го сторат и помладите наследници. Сè што се случува, пишува Page Six, го скрши славниот актер.

Имено, странските медиуми неодамна објавија дека Медокс, кој со години немал добри односи со својот татко, сведочел пред судот, а се шпекулира дека нивната „славна“ кавга во авион била најголемата причина за распадот на овој брак. Иако не е познато што точно рече Медокс, информирани извори тврдат дека тој за својот татко – не рекол ништо убаво.

Покрај тоа, тој со години не го користи презимето на Пит, само на Анџелина и би сакал трајно легално да се ослободи од неговото презиме. Шајло неодамна се ослободи од презимето на нејзиниот татко на Инстаграм, а информирани извори блиски до познатиот пар сметаат дека сето тоа е резултат на манипулацијата на Анџелина.

‘Срцето на Бред е скршено. После нивниот брак останаа многу емоции. Тој ја презеде одговорноста за своето однесување и работи на решавање на проблемите од минатото. Престана да пие “, откри неименуван извор за споменатиот медиум. Поради обвинувањата на негова „сметка“, Бред еднаш беше под истрага на ФБИ. Сепак, тој никогаш не бил уапсен или обвинет за какво било дело за време на бракот со Анџелина, ниту има политички извештаи за тоа “, заклучил изворот.

Да се потсетиме, Бред по разводот призна дека неговата зависност од алкохол и проблеми со контролата на гневот многу придонеле за раскинување на неговата врска со Анџелина. ‘Во текот на изминатите четири години Анџелина имаше голем број отврдења и обвинувања против Бред кои беа проверени и докажани како неосновани. Анџелина ги користеше децата за да му наштети на Бред и ова е само продолжение на нејзиното однесување “, изјави портпаролот на актерот кој доби Оскар за улогата во филмот ‘Once Upon a Time in Hollywood’. Патем, Бред бара еднакво старателство над децата, а Анџелина е подготвена да се согласи на ова само ако и дозволи трајно да се пресели со децата во Европа, а актерот не е и никогаш нема да биде подготвен да се согласи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris