Кејт Бекинсејл ХОСПИТАЛИЗИРАНА од ненадејни болки: Неизвесно е дали ќе продолжи да снима филмови, колегите се загрижени

12 септември, 2021
305241_profimedia0559736459_ff

Шармантната актерка Кејт Бексејл моментално снима нов филм „Prisoner’s Daughter“ во Лас Вегас, од каде со публиката споделува бројни ситуации од сетот, но поради неподносливите болки во грбот, неизвесно е дали ќе продолжи да работи на новиот проект.

Поради здравствени проблеми, Кејт одлучи да повика брза помош, а засега не е познато дали актерката е повредена на сетот или проблемот датира многу порано, пишува порталот „ТМЗ“.

Bez šminke, Kejt Bekinsejl

Колегите од сетот „Prisoner’s Daughter“ се многу загрижени за Бекинсејл, и се надеваат дека лекарите ќе можат да ја намалат болката и непријатноста со соодветна терапија.

Во актерската екипа се и Брајан Кокс, Тајлер Ритер и Ерни Хадсон. Брајан го толкува ликот на поранешниот осуден Макс, кој по излегувањето од затвор се обидува повторно да се поврзе со својата ќерка (Кејт) и внукот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi