КЕЈТ МОС на модната недела во Лондон ги носеше најбараните ФАРМЕРКИ оваа ЕСЕН на и покажа кој е најдобриот начин да ги носите (ФОТО)

24 септември, 2021
f091e82748968b75aa9ed9749dd151d5f3a5c0d1

Моделот Кејт Мос носеше фармерки со популарниот крој од 2000 -тите.

Модната недела во Лондон започна оваа недела и собра бројни познати личности.

Во првиот ред беше една од најпознатите модели во светот, Кејт Мос. За првиот ред, Кејт избра тренд од 2000 -тите. Таа ги изнесе потемните фармерки со ѕвонест крој на најдобар начин.

Ваквите панталони со ѕвонест крој најдобро одговара со чизми или чевли со потпетици. Кејт избра кафени чизми.

Носеше едноставна бела кошула и кадифено сино сако.  

Кејт Мос го намали ретро стилот на фармерките со елегантен и модерен остаток на облеката, што е најважно ако сакаме да го носиме овој крој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris