Кијану Ривс ја покажа заносната фигура во својата шеста деценија (ФОТО)

12 јануари, 2021
3c19dc9a6d7bd5705731529acc41347a22dc2e5d

Легендарниот актер покажа како изгледа во шестата деценија

Кијану Ривс го искористи почетокот на годината за да се одмори од обврските и да се релаксира на плажата во Малибу.

Актерот е познат како некој кој не сака да се изложува премногу во јавноста, но и да поминува време сам. Така беше и овој пат, каде што реши да покаже дека освен што е одличен актер, тој е и одличен пливач, а на неговата волшебна фигура, и покрај фактот што одамна влезе во шестата деценија, може да ѝ позавидат и многу помлади мажи.

Фановите на Кијану Ривс уште еднаш ќе имаат можност да го видат во улогата на Неа, во четвртото продолжение на филмот Матрикс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris