КИМ И КАНЈЕ ФАТЕНИ ЗАЕДНО НА ВЕЧЕРА: Цело време ја лажеа јавноста?!

1 октомври, 2021
image_2021-10-01_181516

Во февруари оваа година, се појави вест дека 40-годишната ријалити sвезда Ким Кардашијан и 43-годишниот рапер Канје Вест се разведуваат. Многу од нивните обожаватели не беа изненадени бидејќи претходно имаше извештаи за неуспеси во нивниот брак. И покрај тоа што Ким не се огласуваше со месеци, во јуни конечно призна дека навистина секој тргна по својот пат.

Имено, нејзината сестра Клои Кардашијан тогаш ја убеди јавно да зборува за се, бидејќи верува дека Ким се бори со се зад камерата, што на крајот ја доведе до фрустрација, тага и лутина. Се всушност започна за време на семејниот одмор на езерото Тахо, кога Ким ја тешеше и нејзината најстара сестра Кортни, која и рече дека ако, и тие тргнат по својот пат, Канје сепак ќе биде добар татко на нивните четири деца.

Kim Kardashian i Kanye West

„Едноставно, не можам повеќе да продолжам вака. Не знам зошто си дозволувам да бидам на истото место каде што заглавив пред неколку години. Тој се сели во друга држава секоја година, и јас морам да се обидам да не одржувам заедно и да воспитувам деца. Но, не можам да се пожалам, тој е прекрасен татко и направи неверојатна работа “, откри Ким, додавајќи: „Само мислам дека заслужува некој да го поддржува во секое негово движење и да го следи каде што сака, дури и ако се пресели во Вајоминг. Јас едноставно не можам. Се чувствувам како неуспех. Ова е мој трет брак и се чувствувам како губитник. Сакам конечно да бидам среќна.“

Да потсетиме, Ким и Канје одлучија дека разводот е најдобрата опција за нив, бидејќи, како што тврдат, имало непомирливи разлики меѓу нив. „Ким им рече на децата дека го сака нивниот татко, но тие мора да се разделат. Тие не разбираат целосно што се случува и веќе се навикнати на ситуацијата. Таа на крајот ја донесе одлуката за развод. Таа се обиде колку што може. Тоа го направи минатата година. Му даде доволно време, но сега беше време да продолжи понатаму. Немаше афера. Никој не направи ништо лошо. Тие се разделија“, изјави тогаш извор близок до поранешниот пар за странските медиуми.

 Kim Kardashian i Kanye West - Profimedia

И тогаш почнаа да се случуваат чудни ситуации што инаку поранешните сопружници не ги прават. Ким верно го поддржа Канје на промоцијата на новиот албум, таа излезе на сцена во венчаница додека тој плачеше да му се врати … Сите почнаа да се сомневаат дека нивната раскинување е само маркетиншки трик и навистина сега почнуваме да верувај дека можеби е така.

Имено, папараците сега го фотографираа „поранешниот“ пар на вечера во познатиот ресторан „Нобу“ во Малибу, и тие беа во друштво на пријатели. Кардашијан го привлече вниманието во виолетовата комбинација на Баленсијага од глава до пети и кафеава, кожена јакна, а дали тоа значи дека двојката се помирила, ќе дознаеме наскоро.

 Kim Kardashian i Kanye West
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris