КИМ ЈА ИНСПИРИРАЛА ДА ИМА ДЕЦА: Парис Хилтон ја крие својата прва бременост?

2 јуни, 2021
profimedia-0471019154

Некогаш познатата американска шоубиз sвезда, 40-годишната Парис Хилтон, порано ги полнеше медиумските колумни со своите контроверзни изјави, однесување и модни комбинации. Сепак, таа сега одлучи дека е време да се „смири“ и да започне семеен живот со момчето Картер Реум. Откако призна дека ги замрзнува јајцата, се шушкаше дека е бремена, но ја крие својата прва бременост.

Во своето последно издание, списанието „Woman’s Day“ навести дека Парис наскоро може да стане мајка. Тие веруваат дека последните неколку фотографии покажуваат можен стомак. Некогаш тесни и кратки фустани, таа ги замени со лелеави и нешто пошироки, под кои многумина се сомневаат дека расте труднички стомак. На неколку фотографии таа дури и ја криеше пределот на стомакот со торба.

paris hilton

Инаку, дека сака да стане мајка не е тајна. Имено, таа на подкастот LadyGang Paris откри како ги замрзнала јајцата, што беше инспирирано од нејзината пријателка Ким Кардашијан пред неколку години. Таа исто така откри како сега планира да стане мајка на две деца – одеднаш. Имено, таа зборуваше за нејзините семејни планови, вклучувајќи го и фактот дека веќе одбрала име за некое од нејзините идни деца.

‘Прво, веќе планиравме, ќе има близнаци, момче и девојче. Кога ги замрзнувате јајцата, можете да изберете дали сакате момче, девојче или близнаци. Имам бебе Лондон, кое е девојче и се обидувам да најдам име за момче ’, додаде таа и истакна дека и е многу тешко да се одлучи за машко име. Таа тврди дека нејзината инспирација била нејзината мајка, која исто така ја именувала по град.

paris hilton

Да потсетиме, по несреќниот и бурен љубовен живот, се чини дека конечно го најде својот принц на бел коњ. Поминаа 19 години од првата веридба, а од последната поминаа нешто повеќе од две години. Иако сè уште официјално не потврдила ништо, таа ја прокоментира својата идна свадба за списанието „Ок“. Патем, Париз е во врска со забавувачот и диџеј Картер Реум. ‘Нашата свадба ќе биде поинтимна. Тоа е ден кој го сонував целиот мој живот и сега го најдов мојот принц. Едвај чекам ’, им рече таа и откри дека се повеќе се размислува за децата.