Ким: Ја затнав WC школката! Ми беше срам па сакав да ја „наместам“ сестра ми

26 јуни, 2021
kiiiim (1)

Старлетата им раскажа на членовите на блиското семејство за ужасната ситуација во која се најде. На следбениците им беше поужасно што сакаше да ја доведе својата сестра во неволја иако таа не направила ништо

Познатите сестри Кардашијан и Џенер повеќе нема да го снимаат своето популарно шоу „Keeping Up With the Kardashians“, па затоа и дадоа раскошна содржина на шоуто оваа сезона.

Ким Кардашијан (40) на тој начин призна нешто за што многумина ќе молчат затоа што ќе се срамат – отишла да изврши голема нежда, ја затнала WC школката и не сторила ништо за да ја одзатне. Да бидат работите уште полоши, таа рече дека сакала да ја префрли вината на полусестрата Кендал Џенер (25). Се обиде да им објасни на членовите на семејството што ѝ се случило, смеејќи се непрекинато.

– Какав и не сакаше да замине. Бев толку засрамена. Сакав да кажам дека Кендал го стори тоа, требаше да го сторам тоа – рече таа.

Во тој момент, Ким им кажуваше на сестрите и Скот Дисик за процесот на раѓање дете преку сурогат мајка, а Клои разговараше дека ќе сака уште едно дете со Тристан Томпсон. Лекарите ѝ рекле дека уште една бременост може да биде фатална за неа, па ја испрашувала нејзината постара сестра за сурогат-мајчинство, бидејќи таа на тој начин добила две деца.

Сепак, бидејќи шоуто беше снимено пред неколку месеци, во меѓувреме, многу работи се променија на тоа поле. Деновиве странските медиуми објавија дека Тристан бил виден како внесува три жени во соба на приватна забава во Лос Анџелес.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi