Ким Кардашијан го запали Интернетот! Позирајќи во минијатурно бикини кое открива МАЛКУ повеќе, старлетата гордо ги покажа своите облини (ФОТО)

9 јули, 2021
Screenshot_2

„Добро утро Палм Спрингс“, гласи нејзината објава на Twitter и Instagram.

Ким Кардашијан (40) објави многу провокативни фотографии на своите профили на социјалните мрежи.

Најпознатата старлета позираше во минијатурен пурпурен костим за капење.

– Добро утро Палм Спрингс – стои во нејзината објава на Twitter и Instagram.

Додека на Twitter доби над 8.000 лајкови и 222 коментари, таа предизвика вистинска сага на Instagram бидејќи за само 40 минути доби над 1.100.000 лајкови и над 6.500 коментари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi