Ким Кардашијан, Кендал и Кајли Џенер ја зголемуваат жештината во црвена долна облека: Во најосамената кампања на досега за Денот на вљубените

13 февруари, 2021
897d80f0a96c4b608dff0bc86f3c0474

Тие се подготвуваат за најжешкиот Ден на вљубените досега.

И Ким Кардашијан постави импулси како се тркаат додека им се придружи на своите мали сестри, Кендал и Кајли Џенер, за црвено жешкото снимање споделено на Инстаграм во петокот наутро.

40-годишната ријалити sвезда се истакна со својата импресивна рамка во долна облека додека позираше заедно со девојките во грубата кампања за нови дизајни од нејзиниот бренд.

Ким застана напред и во центар во огнен црвен градник со соодветни кратки панталони со висок струк пред лансирањето на нејзината последна колекција на 14 февруари.

Heating up: Kim Kardashian set pulses racing as she joined her little sisters, Kendall and Kylie Jenner, for a red hot SKIMS shoot shared to Instagram on Friday morning
Model behavior: The 40-year-old reality star flaunted her impressive frame in racy lingerie while posing with the girls in a raunchy campaign for new designs from her brand