Ким Кардашијан се соблече ГОЛА? Целиот свет зборува за оваа ФОТОГРАФИЈА!

27 февруари, 2021
kimi

Овој пат, милионерката со бујни облини сподели фотографија на која позира топлес и ги покрива градите со рацете. Отпрвин се чини како Кардашијан да е целосно гола.

Фотографијата наскоро собра повеќе од четири милиони лајкови, што е ситница за Ким проследена од 207 милиони луѓе на Инстаграм. Имаше комплименти, но и критики кон реалити ѕвездата.

“Ти си совршена”, “Ова е лудо”, “Имате ќерка, научете да се однесувате”, “Зошто би го објавиле ова? Открива толку многу”, “Нема шанси ова да не е целата ваша кожа“ , напишаа нејзините придружници.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris