Ким се ,,скрши” пред камерите поради раскинувањето на бракот со Кание: Го изневерив, се чувствувам како губитник!

4 јуни, 2021
ким плачеше

Американската ријалити sвезда Ким Кардашијан (40) плачеше пред камерата во последната епизода од шоуто „Keeping Up With Kardashians“.

Имено, таа им откри на своите сестри како се чувствува во врска со разводот со раперот Кание Вест.

Не можам повеќе да го правам ова. Го изневерив – започна Ким низ солзи.

Тој е одличен татко и мислам дека заслужува некој што ќе го поддржува секој негов потег, кој ќе биде со него и ќе го следи каде и да оди. Се чувствувам како губитник на крајот од 7-годишниот брак – рече таа, а сестрите ја тешеа.

Да потсетиме, Ким на почетокот на оваа година поднесе барање за развод од Кание, а подоцна тие одлучија дека ќе продолжат заедно да ги воспитуваат своите четири деца. Тој, во меѓувреме, се пресели во еден имот во Вајоминг, а Ким остана со своите деца во Хиден Хилс.

Ким и Кание биле на брачно советувалиште пред таа да поднесе барање за развод. Тие беа во брак 7 години.

Ким поднесе барање за развод преку нејзината адвокатка Лора Васер, но точниот датум на разводот не е познат. Наводно, ниту Ким, ниту Кание нема да го оспорат предбрачниот договор што го потпишале и секој од нив ќе го задржи своето богатство во целост.

Исто така, Кардашијан побара заедничко правно и физичко старателство над децата, ќерките Норт (7) и Чикаго (3), и синовите Сент (5) и Псалм (1), а биполарното пореметување и менталната состојба на Кание нема да влијаат на одлуката за притвор.

Вест ја замоли Ким, која вети дека нема да го спречи да ги гледа децата, да не биде присутна кога тој е со нивните наследници и дека тогаш само дадилка може да биде со нив, а Кардашијан се согласи на неговото барање.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi