Ќерката на Еминем ги „запали“ социјалните мрежи: Покажа облини, а сите ја коментираат нејзината капа поради ова

27 мај, 2021
kerkata na eminem
  • Внимавај, Еминем гледа сè! – напиша обожавател под фотографијата на ќерката на Еминем

Хејли Матерс (25), ќерка на американскиот рапер Еминем (48), вчера сподели фотографија на социјалните мрежи, каде гордо вели дека е подготвена за летото.

Имено, младата музичарка е многу активна на социјалните мрежи и честопати ги приближува нејзиниот приватен живот и активности до своите придружници.

Во последната објава, таа носеше снежно-бело бикини и бела капа и го покажа неверојатното витко тело. Таа има прилично затегнато тело и е фанатик за тренинзи и теретана.

„Подготвена за сите сончеви денови“, напиша Хејли.

Собра над 200 илјади лајкови и бројни коментари од ентузијастички следбеници.

  • Кога би знаела за што размислувам, татко би снимил песна за тоа како сака да ме убие – сликовито напиша еден следбеник.
  • Внимавај, Еминем гледа сè! – напиша друг.
  • Прекрасна си, Хејли. Ми се допаѓа бикинито! – напиша третиот обожавател.

Освен што изгледа фантастично, многу фанови забележаа дека Хејли, како и нејзиниот татко, обожава капи, качкети и шешири .

„Ти си вистинска наследничка на тато, капчето ти е кул“, „ И Хејли сака капи, крушата под круша паѓа“, „Преслатка е, токму татина ќерка“, се само некои од коментарите .

Таа дипломираше психологија во 2018 година. Еминем ја доби Хејли во бракот со неговата поранешна сопруга Ким Скот (45).

Инаку, Еминем има уште две ќерки со неговата поранешна сопруга Кимберли Ен Скот (45), Алина Мари Матерс (26) и посвоената Витни Скот Матерс (17).

Еминем со Кимберли два пати си ветија вечна љубов, но дефинитивно се разведоа во 2006 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi