ЌЕРКАТА НА ЕМИНЕМ ИЗНЕСЕ ШОКАНТНО ПРИЗНАНИЕ! Отсега, таа сака сите да и се обраќаат ВО СРЕДЕН РОД! (ВИДЕО)

14 август, 2021
149337_eminem_f

Посвоената ќерка на Еминем, Витни, одлучи да ја нарекуваат „тоа“, односно во среден род, откако објави дека е не-бинарна личност.

Витни им ги кажа вестите за нејзината полова определба на обожавателите на „TikTok“, каде што ја следат илјадници луѓе, и ги замоли во иднина да и се обракаат со името – Стиви.

Во своите видеа на „TikTok“, Стиви го покажува своето патување низ родовиот идентитет и појасно објаснува дека не секој се пронаоѓа исклучиво во машки или женски пол.

Едно видео дури започнува со неговиот плач предизвикан од радост пред да бидат прикажани фотографии што сведочат за неговата трансформација во изминатите неколку години.

Заедно со ова видео, Стиви напиша: „Гледајте како ми станува поудобно со себе“ и „расте и се менува засекогаш“.

@st0nedc0w

forever growing and changing <3 #greenscreen #genderfluid #bi #life

♬ original sound – THXOC

Витни или Стиви прво признаа дека е бисексуално ориентирано во 2017 година.

Да се потсетиме, Еминем не е биолошкиот татко на Стиви. Имено, тоа е син на неговата сопруга Ким, кој го доби шест месеци откако таа и раперот се разведоа. Кога се смирија во 2005 година, Еминем го посвои Стиви.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi