Ќерката на Мелита Ракиќевиќ, Барбара славеше роденден – еве колку години наполни (фото)

13 септември, 2021
barbara

Некогашната македонска водителка, добро познатата Мелита Ракиќевиќ е активна на социјалните мрежи, па најчесто на својот „Инстаграм“ често знае да сподели некоја провокативна фотографија, како ужива во својот дом, да одговара на прашања на следбениците, да се пофали со нејзината ќерка Барбара или да се пофали доколку има некој повод за славење.

Така беше и овојпат, Мелита, односно нејзината ќерка Барбара имаше убав повод за славење. Имено, наследничката на некогашната македонска водителка славеше роденден. Токму по тој повод, мама Мелита се огласи на социјалните мрежи и упати честитки на својата ќерка.

Но, тука беше и роденденското специјално издание. Имено, таа на својот Инстаграм сподели фотографии од нив двете на кои позираат во нивниот дом, скоцкани, елегенатни, дотерени, па не можеш да препознаеш која е мајка која ќерка.

Во домот на Мелита имаше роденденска забава, а екс водителката и нејзината наследничка во кусите приказни сподели дел од атмосферата, a тука и беше роденденската торта, а на и на бројот на свеќички колку години наполни Барбара – односно 17.

Среќен роденден !

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi