Клои позираше топлес, но вниманието го украдоа нејзините „издолжени“ нозе (ФОТО)

4 март, 2021
pjimage-1_bYKn22t

Фановите во повеќе наврати ја мешаа со нејзината сестра Кендал Џенер поради уредувањето фотографии, која не заостанува многу зад Клои кога станува збор за грешки во уредувањето фотографии

Ријалити sвездата Клои Кардашијан (36) веќе во неколку наврати покажа дека не е вешта во користењето на Фотошоп. Таа повторно предизвика лавина коментари на нејзиниот профил со своите најнови фотографии на Instagram.

Промовираше американски бренд за облека. На една од фотографиите, позираше топлес, а беше фотографирана од аголот, сакајќи да ги издолжи нозете. Но, нејзините обожаватели веднаш забележаа дека таа всушност повторно погрешила во Фотошопот.

Покрај тоа, тие ја прашале што се случува со нејзиното лице и ѝ посочиле како изгледа различно секој пат.

– Секојпат кога ќе го погледнам профилот на Клои Кардашијан на Instagram, ми изгледа поинаку од порано. Како изгледа истовремено црнка, латиноамериканка и бела жена? Не разбирам – ова се само некои од коментарите.

Коментарите за нејзиното уредување фотографии пред објавувањето не престануваат, иако неодамна се огласи на Twitter.

После фотографијата, која привлече внимание поради нејзините џиновски стапала, таа напиша дека не може да верува дека мора да се правда за тоа, додавајќи дека тоа не е грешка во програмата за уредување на фотографии.

Фановите во повеќе наврати ја мешаа со нејзината сестра Кендал Џенер (25) поради уредувањето фотографии која не заостанува многу зад Клои кога станува збор за грешки во Фотошоп.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris