Клои Кардашијан во уште една Фотошоп катастрофа: „Покажи го своето вистинско јас“

19 јули, 2021
Screenshot_3

Ова не е првпат една од сестрите од кланот Кардашијан-Џенер да има дополнителен прст

Клои Кардашијан е заслужна за последната катастрофа на Фотошоп, откако обожавателите забележаа дека има шест прсти на една од последните објави на Instagram.

Иако ријалити sвездата доби многу комплименти во коментарите на сметка на неверојатниот изглед во костимот за капење, фановите не пропуштија ништо необично.

Дел од следбениците забележале и дека на фотографијата нејзините нозе изгледаат подолго од вообичаеното.

Патем, ова не е прв пат една од сестрите од кланот Кардашијан-Џенер да има дополнителен прст. Сестрата на Клои, Ким проговори минатата година, откако фотографиите од нејзиното стапало станаа вирални. Таа негираше дека има шест прсти и објасни дека ногата изгледа така кога носи непријатни сандали.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi