КОГА БРЕД ЌЕ „ФРЛИ ОКО“ Уште една холивудска убавица паднала на неговиот шарм?!

22 март, 2021
profimedia-0473811282

„Хемијата е очигледна и експлозивна“

Ако се верува на оваа приказна, на спотот се случуваат магични работи. Магазинот National Enquirer тврди дека се родиле искри меѓу холивудските sвезди Бред Пит и Сандра Булок. Дуото кое моментално работи на снимањето на филмот „Bullet Train“, наводно има посебна врска. Според анонимен извор, тие даваат знаци дека се многу близу до сетот – толку блиску што Сандра би можела да има проблеми со нејзиниот партнер Брајан Рандал, со кого е од 2015 година.

Информирани извори откриваат дека тие двајца се зближуваат со години и ја користат секоја можност да работат заедно. „Сандра трепери кога и да е близу Бред, а некои луѓе може да се заколнат дека го виделе Бред како румени во нејзино присуство“, се зборовите на гореспоменатиот извор, кој подоцна признал во списанието дека меѓу нив се родила очигледна хемија. „Тие беа многу интимни еден ден од снимањето, кога камерите беа исклучени. Во прошетката помеѓу сцените одеа многу блиску еден до друг. Сандра се смееше цело време. Морам да кажам, не им требаат специјални ефекти“, рече инсајдерот, додавајќи дека нивниот однос им „крева веѓи“ на присутните.

Една од интересните врски на ова актерско дуо е фактот дека ниту еден од нив нема отворен профил на социјалните мрежи. „Тие не ги претставуваат искрено нашите животи. И не сакам да направам селфи што никогаш повеќе не можам да го избришам. Јас не објавувам и не правам ништо од тоа“, потенцира во една прилика оскаровецот. Бред исто така не ја гледа поентата во тоа, и во еден момент тој и неговата поранешна партнерка Анџелина Џоли ангажираа тим за обезбедување за да ги следат содржините на социјалните мрежи со кои се соочуваат нивните деца.

Она што навистина се случува помеѓу Бред и Сандра, сè уште е обична шпекулација. Да потсетиме, овој јануари имаше информација дека актерката се омажила во тајност – што исто така сè уште не е потврдено. Напишано е дека ѕвездата на филмот „Брзина“ и Брајан тајно размениле брачни завети на интимна бајка на церемонијата на ранчот на Сандра во Вајоминг, открил анонимен извор близок до парот. „Тоа беше многу интимна прослава затоа што ниту тој ниту таа не сакаа голема свадба. Тие на крајот беа воодушевени од тоа колку убаво мина сè“, рече „инсајдерот“. Само неколку гости, најблиски пријатели и семејство беа поканети на церемонијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi