„Кога ќе ја извади маската и ќе го покаже лицето БЕЗ ФИЛТЕРИ И ШМИНКА, не личи на себе“: На Instagram e една личност, a во живо СОСЕМА ДРУГА

18 јуни, 2021
Screenshot_4

Разликата помеѓу изгледот на Instagram и изданието без филтри и шминка најдобро се гледа на тебе, велат следбениците.

Ѕвездата од „Пријатели“, Кортни Кокс, во неколку наврати зборуваше за тоа колку жали што некогаш играла со естетската хирургија, деновиве повторно е ѕвезда на социјалните мрежи откако се појави во природно издание.

„Ми беше многу тешко да го прифатам фактот дека стареам. Но, не вреди. Не можете да се борите против тоа. Нема човек што измислил формула против стареење. И сите ќе остарат, сечија младост ќе помине. Се обидов да ја замрзнам мојата возраст. Се разбира, не успеав. Операциите едноставно го уништија лицето, сега жалам за тоа, но доцна е. Добро, научив неколку лекции за животот, но за некои работи сега е доцна “, рече Кортни во една прилика.

Пластичните операции се редеа една над друга, а убавата бринета повеќе не личеше на себе.

„Во еден момент мислите дека работите на себе, а потоа ја гледате фотографијата и првото нешто што ќе помислите е – ова е ужас! Жалам за многу работи што ги направив. Добро е што сфатив со време дека треба да престанам “, искрено призна таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi